38. seminář UGD: Může design zachránit periodika?

Publikoval dne 28. 3. 2014, 10:52

Na dubnovém semináři vystoupí světoznámý polský grafický designér Jacek Utko zaměřený především na úpravu novin, časopisů a webových stránek. Přednáška bude v angličtině bez tlumočení.

35. seminář UGD: Fotografická postprodukce

Publikoval dne 23. 4. 2014, 21:57

35. seminář UGD je zaměřen na fotografickou postprodukci. Cílem semináře je představit tuto disciplínu a možnosti, které dnes tento obor nabízí. Návštěvníci se také seznámí se základními termíny (např. photomontage, retouch, matte painting, CGi, collor grading).

33. seminář UGD: Papír

Publikoval dne

33. seminář je celý zaměřen na papír jakožto jedno z klíčových médií, se kterými pracují grafičtí designéři. Seminář bude mít formu moderovaného panelu, kde vystoupí tři zástupci různých dodavatelů a výrobců papíru. Seminář se bude zabývat výrobou papíru, jeho technickými parametry, možnostmi potisku, druhy papíru, sortimentem, dodacími lhůtami, cenami apod.

32. seminář UGD: Adobe InDesign

Publikoval dne

32. seminář UGD je zaměřen především na aplikaci Adobe InDesign. Účastníci se seznámí s pokročilými funkcemi, které mohou výrazně usnadnit a zrychlit práci v této aplikaci. Seminář je určen všem, kdo s InDesignem pravidelně pracují. Akce je pořádána ve spolupráci s Adobe InDesign User Group.

31. seminář UGD: Úvod do UX pro grafické designery

Publikoval dne

Jakub Krčmář se ve svém semináři zaměří na proces designu webů a mobilních aplikací z pohledu oboru User Experience. Ukáže způsoby, jakým lze uživatelský prožitek měřit a ovlivnit. Předloží argumenty, jak si přístup u klienta obhájit a ukáže vám, jak přemýšlet jako User Experience designer.

29. seminář UGD: Písma pro web

Publikoval dne 23. 4. 2014, 21:57

David Březina se ve svém semináři zaměří na použití písem na webu. Poradí, jak vybrat vhodné písmo optimalizované pro zobrazení na displeji počítače, telefonu či tabletu. Vysvětlí, jak fungují komerční služby pro webové fonty a jaké jsou alternativní možnosti.Zobrazit KLASICKOU verzi