Pozvánka na 59. seminář:

MARTIN KOPTA + MARTIN ZATTOVIČ
59. SEMINÁŘ UGD V PRAZE: JAK ZAČÍT S UX? OD KONCE!
TESTOVACÍ CENTRUM FOLIMANKA 13. 4. 2017, 19:00

Chcete-li začít na vašem projektu či ve firmě, kde pracujete, s UX, je důležité, abyste získali podporu lidí, kteří o směrování produktu rozhodují. Ukážeme vám, že začít od konce – uživatelským testováním –, může být nejrychlejší a nejpřesvědčivější cestou k tomuto cíli.

POZOR: Kapacita semináře je tentokrát omezena na 30 účastníků. Vstup pouze pro registrované (formulář je níže).
 
Dozvíte se, jak s testováním začít. Podíváme se nejen na to, jak probíhá testování v laboratoři, ale také jak si zorganizovat vlastní testování. V testovací laboratoři roli si vyzkoušíte roli zadavatele výzkumu i účastníka testování. Probereme, jak správně pokládat otázky, ukážeme si také, jak zaznamenat výstupy z testování a jak vám pomůžou, abyste mohli s UX začít od začátku.
 
Chcete-li podrobit testování svůj projekt, pošlete nám jeho krátký popis a odkaz na něj do 9.4.2017 na info@unie-grafickeho-designu.cz. 
 
Seminář se výjimečně koná přímo v testovacím centru Folimanka. Najdete ho na adrese Oldřichova 106/49, 128 00 Praha 2 (vstup ze Svatoplukovy).
 
Martin Kopta jako výzkumník uživatelského prožitku a konceptuální návrhář připravuje zadání pro design a vývoj produktů a služeb. Provozuje testovací centrum Folimanka v pražských Nuslích a učí uživatelský výzkum a design na GML VŠE a UXWell
 
Martin Zattovič jako designér uživatelských rozhraní prošel spoluprací s agenturami, přímými klienty i startupy. Poslední čtyři roky se podílel na zavedení designového procesu a přemýšlení v DontPanic Digital. Nyní se zaměřuje na metody uživatelského výzkumu, pomocí kterých navrhuje koncepty, strategie, dizajn digitálních produktů a služeb. Mezi jeho klienty patří Pojišťovna České Spořitelny, Bosch, P&G, Tesco, Microsoft, Vodafone, Česká Spořitelna, PRE, Alpine PRO, Algida, Nestle, HiPP, H1.cz, Avon, Citroen, CZC.cz, ING Bank, Škofin, ČMSS…

Testovací centrum Folimanka, Oldřichova 106/49, Vstup ze Svatoplukovy ulice, Praha 2. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi