Pozvánka na 67. seminář:

VERONIKA RÚT NOVÁKOVÁ
67. SEMINÁŘ UGD V BRNĚ: MANUÁL DOBRÉ PRAXE
ZASTUPITELSKÝ SÁL RADNICE BRNO-STŘED 9. 10. 2018, 19:00

Seminář bude zaměřen na Manuál dobré praxe reklamy a označování provozoven v městské části Brno-střed, který vznikal více než dva roky pod vedením Veroniky Rút Novákové ve spolupráci s řadou odborníků.

Seminář bude věnován jednak problematice regulací vizuálního smogu a jednak prezentaci obsahu manuálu a procesu jeho vzniku. Konzultanti a poradci byli z řad právníků, architektů, grafických designérů, zástupců Národního památkového ústavu a Odboru památkové péče. Prezentovat bude autorka Veronika Rút Nováková s příspěním radního Svatopluka Bartíka, který koordinoval oficiální schůzky různých institucí zaměřených na projekt vizuálního smogu. Každý návštěvník obdrží výtisk Manuálu dobré praxe zdarma.

Veronika Rút Nováková je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (ateliér grafický design) a Střední školy umění a designu v Brně. Absolvovala roční stáž na belgické LUCA School of arts. Mezi její nejznámější práce patří například logotyp a branding pro UGO čerstvá šťáva (během práce v agentuře Grep design). Je na volné noze, specializuje se na vizuální identity a branding a mezi její klienty patří Eta, Sokol, Primeros, město Brno, město Třebíč nebo Ministerstvo obrany. V roce 2015 obhájila diplomovou práci na téma vizuální smog a od té doby se problematice věnuje.

Vstup je zdarma.

Zastupitelský sál radnice Brno-střed, Dominikánská 2, Brno. Vstupné je 0 Kč, studenti 0 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi