Pozvánka na 47. seminář:

VRATISLAV KOPP
47. SEMINÁŘ UGD BRNO: UMĚLEC VS DESIGNER
IMPACT HUB BRNO 26. 10. 2015, 19:00

Seminář „Umělec vs Designer – UX design a Human Centered design v digitálním designu“ se bude poprvé odehrávat v brněnském Hubu. Vratislav Kopp se věnuje user experience designu a snaží se pomáhat firmám i designérům potlačit vlastní ego ve prospěch pochopení potřeb koncového uživatele.

Seminář bude o designovém myšlení zaměřeném na člověka a kroky, které je dobré podniknout, než designér začne cokoliv navrhovat. Je určen pro grafické designéry všech zaměření, kteří mají ambice vytvářet projekty, které nejen dobře vypadají, ale také fungují a dávají smysl svým uživatelům.


Vratislav Kopp je specialistou v oblasti digitálního marketingu a poradenství, je zkušeným UX designerem a pracoval pro klienty jako např. Škoda Auto, Vodafone, Sazka, Unica, Raiffeisenbank atd.) a momentálně rozjíždí vlastní experience agenturu Bistro X.

Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno. Vstupné je 100 Kč, studenti 50 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
https://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi