Pozvánka na 51. seminář:

VĚRA MAREŠOVÁ
51. SEMINÁŘ UGD V BRNĚ: I TRUST YOU!
IMPACT HUB BRNO 25. 1. 2016, 19:00

Seminář povede Věra Marešová formou diskuze a úvah nad směřováním a roli grafického designu v současnosti. Stěžejním tématem bude důvěra klienta v grafického designéra – důvěra, kterou je potřeba vytvořit, naučit se stanovit hranice a včas říct „ne“, které bude ku prospěchu obou stran.

Dalším bodem k diskuzi bude vize grafického designu – kam se posunul, kam směřuje a čeho je nástrojem? Jaká je jeho současná úroveň ve veřejném prostoru a kdo za to nese zodpovědnost? Kdo vlastně vytváří vizuální smog? Klienti nebo designéři? Je problémem právě nedostatek důvěry a chyby v komunikaci? Kam až sahá kreativní zodpovědnost designéra? Součástí bude modelová situace klient a designér v přímém přenosu.

MgA. Věra Marešová je grafická designérka, která se specializuje na korporátní identitu a vizuální styl. Od roku 2005 je na volné noze a vytvořila řadu úspěšných vizuálních stylů – např. pro město Brno, festival Ekofilm nebo Univerzitu Palackého v Olomouci. V roce 2005 a 2007 získala Národní cenu za design. Spolupracuje mimo jiné s Českou televizí a studiem Oficina. Pořádá workshopy na téma vizuální smog a reklama. Více na vgrafik.cz.

Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno. Vstupné je 100 Kč, studenti 50 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi