Pozvánka na 23. seminář:

JAN HRKAL
23. SEMINÁŘ UGD: SIGNMAKING
IMPACT HUB PRAHA 19. 3. 2012, 19:00

Březnový seminář je zaměřen na signmaking. Jan Hrkal vysvětlí účastníkům vše, co potřebují, aby dokázali vytvořit korektní podklady pro výrobu nejrůznějších tabulí, cedulí a dalších reklamních nosičů.

Seminář Jana Hrkala si klade za cíl ukázat účastníkům jak postupovat při návrhu grafiky s ohledem na signmakingovou výrobu. Na úvod rychle představí signmaking, pak se dozvíte, proč je špatná modrá barva, zlatá barva, hnědá barva, červená barva (jestli je vůbec nějaká dobrá barva), jaké problémy mohou způsobovat tenké řezy písem, stínování, prolínání barev či 3D efekty. Na závěr se bude věnovat přípravě podkladů pro výrobu, poté bude následovat diskuse.

Ing. Jan Hrkal ač vystudovaný ajťák, pracuje od roku 1997 ve firmě SVĚTELNÁ REKLAMA Hrkal a Greiner s. r. o. (www.svetelna-reklama.cz), a pokračuje tak v rodinné tradici výrobry reklamy, která sahá do roku 1976. V roce 2007 pak zakládá Asociaci výrobců signmakingu (www.avsign.cz), která je členem Evropské federace signmakingových asociací a klade si za cíl sdružovat profesionály v oboru signmakingu a tento obor dále propagovat.

Akce se koná v pondělí 19. března 2012 od 19 hodin.

 

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

Seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designuHub Praha.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi