Pozvánka na 9. seminář:

PETR HAŠKOVEC
9. SEMINÁŘ UGD: RELIÉFNÍ RAŽBA A DALŠÍ POLYGRAFICKÉ TECHNOLOGIE
IMPACT HUB PRAHA 30. 9. 2010, 19:00

Po prázdninové pauze opět pokračují vzdělávací semináře, které pořádá Unie grafického designu, profesní sdružení českých grafických designérů. Akce jsou zaměřeny na širokou komunitu grafických designérů, typografů, odborníků na vizuální komunikaci, marketing a další příbuzné obory.

Semináře UGD se konají od října 2009 každý měsíc (s výjimkou léta) a jsou přístupné jak členům tak nejširší veřejnosti. Jejich smyslem je seznámit posluchače s řešením konkrétních problémů, představit nové technologie, přístupy i postupy apod. Mezi hosty tak byli např. špičkoví designéři, odborník na autorské právo nebo polygrafičtí experti. Semináře mají neformální atmosféru, po skončení oficiální části obvykle pokračuje diskuse s přednášejícím v komornějším duchu.

Pro nastávající ročník seminářů je hlavní novinkou nový prostor pro konání seminářů: smíchovský Hub Praha. Návštěvníky čeká atraktivní prostředí bývalé továrny, perfektní technické zázemí, dostatečný prostor i do noci otevřený bar.

Zářijový seminář zahájí pan Petr Haškovec. Ateliér Haškovec se pod jeho vedením specializuje především na reliéfní ražbu a další polygrafické technologie jako je horká ražba s fólií, konvenční výsek, digitální výsek, gravírování a rastrování do kartonu, které najdou své uplatnění při zušlechťování firemních tiskovin a u různých merkantilních zakázek.

Seminář Petra Haškovce se uskuteční 30. září 2010 od 19 hodin v Hubu Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5, vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč, členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře.

 

Co je Hub Praha?

Hub je pracovní a prostor, kde můžete sdílet kancelář s ostatními, realizovat své nápady, setkávat se i v klidu pracovat. Hub sdružuje výhody plně vybavené kanceláře, internetové kavárny a podnikatelského inkubátoru. Hub zprostředkovává sdílení znalostí, zkušeností, kontaktů a pomáhá získávat kapitál pro inovativní a společensky odpovědné podnikatelské aktivity.

Hub nabízí flexibilní klubové členství, možnost pronájmu zasedaček, lokalizaci sídla firmy a napojení na Hub komunitu ve 25 městech po světě. Zasedačky lze během otevíracích hodin Hubu rezervovat za hodinové sazby bez ohledu na členství, je možná rezervace celého prostoru na soukromé i veřejné akce ve večerních hodinách od 18:30 a o víkendech celý den. Hub Praha je k dispozici každý pracovní den od 8:30 do 20:30 v případě, že večer neprobíhá v prostoru akce.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Toto video je k dispozici jen pro členy UGD.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi