Pozvánka na 33. seminář:

ZUZANA BĚTÍKOVÁ + MICHAL DANDA + ADÉLA JIRKŮ
33. SEMINÁŘ UGD: PAPÍR
IMPACT HUB PRAHA 30. 10. 2013, 19:00

33. seminář je celý zaměřen na papír jakožto jedno z klíčových médií, se kterými pracují grafičtí designéři. Seminář bude mít formu moderovaného panelu, kde vystoupí tři zástupci různých dodavatelů a výrobců papíru. Seminář se bude zabývat výrobou papíru, jeho technickými parametry, možnostmi potisku, druhy papíru, sortimentem, dodacími lhůtami, cenami apod.

Seminář povede Zuzana Bětíková z firmy Europapier, pan Michael Danda jako představitel společnosti S-paperAdéla Jirků, která bude hovořit za Arctic Paper. Semináře se také zúčastní zvláštní host, pan Aleš Veselý z tiskárny T. A. PRINT, který se podělí o své praktické zkušenosti s ofsetovým i digitálním potiskem papíru. Seminář moderuje Filip Blažek.

Tento seminář je určen všem grafickým designérům, kteří navrhují tiskoviny. Je také určen zástupcům reklamních agentur, vydavatelství, tiskáren apod., kteří s papírem pracují a chtějí se dozvědět více. Seminář není komerční prezentací jednotlivých distributorů.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi