Pozvánka na 45. seminář:

ČINČERA + KLOSS + ŠTĚCH
45. SEMINÁŘ UGD: OKOLO
IMPACT HUB PRAHA 19. 3. 2015, 19:00

45. seminář UGD představí unikátní projekt OKOLO, skupinu, která se pohybuje na hraně grafického designu, architektury, umění, módy a která již zanechala v české kulturní sféře výraznou stopu.

Adam Štěch, Matěj Činčera a Jan Kloss představí několik úspěšných projektů z oblasti jejich tvorby včetně grafického designu a podělí se s účastníky o detailní informace, jak k zakázkám přistupují, jak na ně shání peníze, jak organizují spolupráci se zahraničím apod. Leitmotivem prezentace bude téma, jak se dá i z malého rozpočtu vytěžit maximum.

V rámci moderované diskuse se seminář zaměří i na otázky vzdělávání, neboť Činčera i Kloss vedou Ateliér grafického designu na soukromé škole Scholastika v Praze.

Více o skupině OKOLO, která byla založena již v roce 2009, najdete na jejich webu.

Závěr semináře bude tradičně patřit diskusi s přednášejícím.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi