Pozvánka na 36. seminář:

FILIP BLAŽEK
36. SEMINÁŘ UGD: POKROČILÉ FUNKCE INDESIGNU
IMPACT HUB PRAHA 27. 2. 2014, 19:00

36. seminář UGD bude opět zaměřen na pokročilé funkce programu Adobe InDesign, které budou demonstrovány na reálných příkladech.

Mezi probíraná témata budou tentokrát patřit:

— automatické generování obsahu a rejstříku,
— sofistikovaná tvorba odstavcových stylů,
— používání vnořených a grep stylů,
— automatizace pomocí skriptů,
— využití funkce podmíněného textu,
— replikování obsahu na různých stránkách,
— tvorba interaktivních aplikací folio ad.

Seminář je určen především těm, kdo v InDesignu vytváří knihy, časopisy, noviny nebo elektronické publikace. Pokud si přinesete vlastní počítač, budete si moci řadu postupů sami vyzkoušet. Vzorové soubory budou kompatibilní s InDesignem CS4 a vyšším, prezentace bude probíhat v InDesignu CC 9.2.

Akce je pořádána ve spolupráci s Adobe InDesign User Group, která věnovala několik hodnotných darů, jež získají vylosovaní účastníci.

Seminář povede Filip Blažek (studio Designiq), který má více než 20letou zkušenost s grafickou úpravou a sazbou knih a časopisů.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi