Pozvánka na 32. seminář:

TOMÁŠ METLIČKA + VÁCLAV SINEVIČ + JAN DOBEŠ + JAN MACÚCH
32. SEMINÁŘ UGD: ADOBE INDESIGN
IMPACT HUB PRAHA 29. 5. 2013, 19:00

32. seminář UGD je zaměřen především na aplikaci Adobe InDesign. Účastníci se seznámí s pokročilými funkcemi, které mohou výrazně usnadnit a zrychlit práci v této aplikaci. Seminář je určen všem, kdo s InDesignem pravidelně pracují. Akce je pořádána ve spolupráci s Adobe InDesign User Group.

V první části představí Tomáš Metlička (Adobe) novinky týkající se aktuálně představené nové verze Creative Cloudu a odpoví na vaše otázky týkající se nové cenové politiky Adobe.

Druhou část povede Václav Sinevič (studio Marvil), který poodhalí triky na korektní export formátu ePub a přiblíží nástroj pro
inteligentní vyhledávání GREP.

Ve třetí části předvede Jan Dobeš (studio Designiq) praktické ukázky použití GREPu v každodenní praxi grafického studia.

Poslední čtvrtá část je věnována přehledu doplňků, které mohou významně zvýšit efektivitu práce v InDesignu. Jan Macúch (DTP Tools) ukáže některé praktické plug-iny a skripty pro InDesign.

Součástí semináře bude losování hodnotných cen pro účastníky. Můžete se těšit na jedno předplatné Adobe Creative Cloud, jednu licenci ke správci fontů TypeDNA a jedno roční předplatné InDesign magazínu.

Po skončení semináře si vás dovolujeme pozvat na malé pohoštění v Hubu Praha.

Děkujeme za podporu společnosti AMOS Software.

A na závěr pozvánka na červnový seminář: pokud vše dobře dopadne, přijede respektovaný designér časopisů a novin Jacek Utko. Tento polský designér pracuje pro nakladatelství Bonnier Business Press. Na YouTube si jako ochutnávku můžete pustit jeho příspěvek na konferenci TED v roce 2009.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi