Pozvánka na 19. seminář:

PAVEL ZELENKA + JIŘÍ KARÁSEK
19. SEMINÁŘ UGD: REDESIGN ČASOPISU EURO
IMPACT HUB PRAHA 14. 11. 2011, 19:00

Listopadový seminář pořádaný Unií grafického designu povedou designéři Pavel Zelenka a Jiří Karásek, kteří navrhli redesign týdeníku Euro. Akce se koná v Hubu Praha 14. listopadu 2011.

Designéři účastníky seznámí s průběhem několikaměsíční práce na nové grafické úpravě týdeníku Euro. Zelenka a Karásek detailně popíší celý proces od tvorby layoutu přes volbu písma po typografické detaily. Zároveň se podělí o své zkušenosti se spoluprací s redakcí, s kompromisy, které museli udělat, i s tím, jak jsou spokojeni s výsledným designem, který již nemohou ovlivnit.

Pavel Zelenka je spoluzakladatel studia Marvil, ve kterém působí jako creative director. Jiří Karásek pravidelně spolupracuje se studiem Marvil. Portfolio najdete na www.marvil.cz.

 

Akce se koná 14. listopadu 2011 od 19 hodin.

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení. Účastníci semináře souhlasí s tím, že videozáznam z akce může být zveřejněn.

Seminář pořádají Unie grafického designuHub Praha.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Toto video je k dispozici jen pro členy UGD.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi