Pozvánka na 6. seminář:

JUSTYNA KUCHARCZYK + PAVEL NOGA
6. SEMINÁŘ UGD: NAVIGAČNÍ SYSTÉMY
VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA PUBLICISTIKY 23. 3. 2010, 18:00

Šestý seminář Unie grafického designu povedou Justyna Kucharczyk a Pavel Noga. Setkání je zaměřeno na navigační a orientační systémy v budovách i ve městě, na spolupráci s architekty a zkušenosti s prací pro velké firmy.

Termín a místo konání: 23. března 2010 od 18 hodin v budově VOŠP (učebna 104).

Justyna Kucharczyk se v prezentaci Navigační systémy v  prostředí letiště a velkoměstské aglomerace zaměří na realizaci orientačního systému pro mezinárodní letiště v Katowicích, na němž se jako designérka podílela. Popíše okolnosti vzniku, přístup k designu i  problémy s klientem. Justyna je od roku 1997 asistentem na katedře průmyslového designu a Akademii výtvarných umění v Krakově. Od roku 2001 pracuje ve vlastní firmě Studio of Systems of Visual Information Design. Realizovala celou řadu orientačních systémů v Polsku.

Pavel Noga představí svou doktorskou práci, projekt městského navigačního značení pro Ostravu a poté promítne krátký dokumentární film. Pavel se profesně zabývá užitou i volnou grafikou. Grafický design, písmo a  počítačovou grafiku od roku 1998 učí na Ostravské univerzitě, v  současné době je vedoucím ateliéru grafického designu na Fakultě umění Ostravské univerzity.

Seminář je určen jak zkušeným typografům a grafickým designérům, tak studentům těchto oborů. Probírat se bude mj. spolupráce grafického designéra a architekta, problematika “hlídání” velkých zakázek, vztah grafiků a velkých klientů.

Upozornění: Justyna Kucharczyk bude přednášet v angličtině.

Svou účast prosím potvrďte vyplněním formuláře. Cena semináře je 200 Kč na osobu, 100 Kč pro studenty s platným dokladem o studiu. Semináře jsou zdarma pro členy Unie grafického designu a pro studenty VOŠP.

VOŠP — Vyšší odborná škola publicistiky
Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1 — Nové Město

Mapa: vchod do školy naleznete v průchodu mezi ulicemi Spálená a Opatovická

Vyšší odborná škola publicistiky, Opatovická 160/18, , Praha 1 – Nové Město. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Toto video je k dispozici jen pro členy UGD.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi