Pozvánka na 10. seminář:

MICHAELA THOMAS
10. SEMINÁŘ UGD: MICHAELA THOMAS
IMPACT HUB PRAHA 1. 11. 2010, 19:00

Desátý seminář se uskuteční 1. listopadu 2010 od 19.00. Seminář povede Michaela Thomas z pražského studia Butterflies & Hurricanes. Studio se specializuje na design obalů a designovou strategii značek.

Michaela Thomas realizovala desítky obalů snad ze všech oblastí spotřebního zboží (FMSG – rychloobrátkové zboží), podílela se na zásadním redesignu Kofoly či designu etiket Staropramen a dalších pivních značek. Na semináři se s účastníky podělí o své několikaleté zkušenosti s tvorbou návrhů obalů včetně úskalí, která tato práce přináší z marketingového hlediska, z hlediska zadavatele i z pohledu koncového spotřebitele.

 

Místem konání semináře je smíchovský Hub Praha. Čeká vás atraktivní prostředí bývalé továrny, perfektní technické zázemí, dostatečný prostor i do půlnoci otevřený bar.

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč, členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

bandh

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Toto video je k dispozici jen pro členy UGD.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi