Pozvánka na 26. seminář:

ZDENĚK SLÁDEK
26. SEMINÁŘ UGD: KOMUNIKACE S KLIENTEM
IMPACT HUB PRAHA 11. 6. 2012, 19:00

Červnový seminář UGD se pokusí ukázat na klíčové momenty komunikace s klientem. Zdeněk Sládek si pro demonstraci vybral zakázku na vytvoření značky a zaváděcí kampaně Z GRUNTU. Seminář se koná 11. června v Hubu Praha od 19 hodin.

Smyslem tohoto prakticky zaměřeného semináře je vysvětlit, že „ti lidé z marketingu“ na straně klienta, nejsou žádní nepřátelé. „Těm lidem z marketingu“ musíme my grafičtí designéři vysvětlovat naši práci, objasňovat důvody proč, co a jak děláme. Stejně tak musíme naslouchat jejich potřebám a  umět jim nabídnout ještě lepší řešení, než si dovedli představit. Je dobré si uvědomit, že jsou to „ti lidé z marketingu“, kteří dávají nám práci, a proto tíha informování leží na nás.

brand_skica brand

Seminář bude popisovat situace, kdy na straně klienta je osoba s významnými rozhodovacími pravomocemi. Pokud za klienta jedná člověk bez těchto pravomocí, je to vždy cesta do pekel. Ačkoliv i pro tyto situace přinese Zdeněk Sládek jednu radu.

display_skica display

Z GRUNTU je nová privátní značka uzenin vysoké jakosti, která loni na podzim přibyla v portfoliu Jednoty s. d. České Budějovice. Semináře se také zúčastní Ing. Jarmila Bočková, vedoucí oddělení marketingu Jednoty ČB.

vizual_skica vizual

Značka Z GRUNTU je 100% komerční záležitost. Nehledejme v tom žádné umění. Je určena pro spotřebitele v jižních Čechách. Pod touto značkou najdete uzenářské a jiné řeznické výrobky. Špekáčky, točené salámy, párky, debrecínku, sekanou, sulc, sádlo, škvarky a pod.

Zdeněk Sládek je se svým studiem Dost dobrý design v Kladně zakládajícím členem UGD. Zaměřuje se především na problematiku, jak dostat design i do malých a středních firem, které se s takovým přístupem setkávají třeba i prvně.

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

Seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designuHub Praha.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi