Pozvánka na 24. seminář:

TOMÁŠ PROCHÁZKA
24. SEMINÁŘ UGD: INTELIGENTNÍ WEBDESIGN
IMPACT HUB PRAHA 23. 4. 2012, 19:00

Dubnový seminář je zaměřen na tvorbu inteligentních webových stránek. Tomáš Procházka nabídne zevrubný pohled na tvorbu webových stránek, které vycházejí vstříc uživatelům a nekladou jim zbytečné bariéry. Akce se koná v pondělí 23. dubna 2012 od 19 hodin v Hubu Praha.

Tomáš Procházka posluchačům představí aktuální trendy v oblasti webového designu. Prezentace, která bude určená zejména grafickým designérům, nabídne zevrubný pohled na tvorbu webových stránek, které vycházejí vstříc uživatelům a nekladou jim zbytečné bariéry, tedy téma známé také pod názvem user experience. Tomáš se soustředí na celý proces tvorby komplexních webových stránek nebo aplikací: od návrhu koncepce přes design po programování. Na příkladech popíše, jak využít na maximum dostupné technologie jak jejich vzájemným propojením zvýšit informační hodnotu webu.

Tomáš Procházka absolvoval České vysoké učení technické v Praze (Fakulta elektrotechniky, výpočetní technika) a v současné době studuje na Vysoké škole uměleckoprůmyslové ateliér Grafického designu a vizuální komunikace prof. Rostislava Vaňka.

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

Seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designuHub Praha.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi