Pozvánka na 4. seminář:

MGR. ROBERT NOVOTNÝ
4. SEMINÁŘ UGD: DESIGN A PRÁVO
VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA PUBLICISTIKY 28. 1. 2010, 18:00

Čtvrtý seminář UGD je tentokrát zaměřen na právní problematiku. Hostem semináře design a právo bude právník Mgr. Robert Novotný z advokátní kanceláře Tschöpl & Partner, jenž bude radit, jak předejít právním problémům a jak řešit ty, které nastaly.

Seminář je pro každého, kdo se věnuje kreativní profesi, probírat se budou autorská práva, smlouvy, licence atd.

Termín konání: 28. ledna 2010 od 18 hodin v učebně 104 VOŠP.

Grafičtí designéři a vůbec mnozí lidé, kteří se pohybují v kreativních odvětvích, mají tendence podceňovat význam smluv, licencí či péči o autorská práva. Mgr. Novotný tyto problémy srozumitelnou formou vysvětlí a také zodpoví na konkrétní otázky účastníků semináře.

Prosíme, potvrďte účast emailem na info(at)typo.cz. Na příchozí mail přijde odpověď jen v případě, že bude kapacita prostor naplněna, což vzhledem k velikosti učebny není pravděpodobné.

Cena semináře je 200 Kč na osobu, 100 Kč pro studenty s platným dokladem o studiu. Semináře jsou zdarma pro členy Unie grafického designu a pro studenty VOŠP.

VOŠP — Vyšší odborná škola publicistiky
Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1 — Nové Město

Mapa: vchod do školy naleznete v průchodu mezi ulicemi Spálená a Opatovická

Vyšší odborná škola publicistiky, Opatovická 160/18, , Praha 1 – Nové Město. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Toto video je k dispozici jen pro členy UGD.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi