Pozvánka na 21. seminář:

MGR. ROBERT NOVOTNÝ
21. SEMINÁŘ UGD: DESIGN A PRÁVO II
IMPACT HUB PRAHA 23. 1. 2012, 19:00

První seminář v roce 2012 povede právník Mgr. Robert Novotný z advokátní kanceláře LYDON WELLS Legal. Akce se koná v Hubu Praha v pondělí 23. ledna 2012 od 19 hodin.

Mgr. Robert Novotný vedl čtvrtý seminář UGD v lednu 2009. Pro velký ohlas, který tato akce měla, se Unie grafického designu rozhodla seminář zopakovat. Mgr. Novotný se v první části zaměří na obecné problémy, se kterými se designéři a grafická studia setkávají, a srozumitelnou formou doporučí, jak předcházet případným problémům.

Druhá část je vyhrazena dotazům publika. Pokud máte zájem, aby Mgr. Novotný odpověděl na vaše dotazy co nejlépe, můžete mu poslat otázky předem na e-mail novotny.rob(zavináč)gmail.com nebo je můžete sdělit telefonicky na čísle 777988088.

 

Akce se koná v pondělí 23. ledna 2012 od 19 hodin.

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designuHub Praha.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi