Pozvánka na 14. seminář:

LUKÁŠ HURYCH
14. SEMINÁŘ UGD: APLIKACE PRO IOS
IMPACT HUB PRAHA 4. 4. 2011, 19:00

Dubnový seminář bude zaměřen na proces vzniku aplikací pro chytré telefony, především na platformě iOS. Přednášející Lukáš Hurych se zaměří na všechny fáze vývoj aplikace. Od nápadu, přes skicu, jednoduchý prototyp, design, po skutečnou fungující aplikaci.

Seminář se koná 4. dubna 2011 od 19.00 v Hubu Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5.

Rostoucí počty prodaných “chytrých” telefonů jsou mj. výsledkem obrovské nabídky aplikací, které slouží pro práci, zábavu, nebo k nejrůznějším praktickým úkonům. Mezi desítkami tisíc dostupných aplikací, ať už pro iOS, Android nebo jiné platformy, najdete obrovské množství takových, které se špatně ovládají, jsou nepřehledné, uživatele štvou.

Abychom mohli poznat, v čem tkví tajemství aplikací, které se snadno ovládají, dělají přesně to, co je potřeba, a ještě vypadají dobře, pozvali jsme na čtrnáctý seminář UGD člověka, který tvorbě aplikací pro mobilní telefony rozumí. Lukáš Hurych představí přímo před účastníky semináře naživo celý proces tvorby fiktivní aplikace, která respektuje HIG (Human Interface Guidelines).

Účastníci semináře získají přehled o tom, jak aplikace pro mobilní telefony vznikají, jakým způsobem se navrhuje uživatelské rozhraní, jaká jsou specifika tvorby designu pro mobilní aplikace apod. Seminář je určen především začátečníkům, kteří se tvorbou designu aplikací dosud nezabývali.

Lukáš Hurych začal jako freelancer na poli webdesignu v roce 2005. Od roku 2009 je členem týmu abdoc, kde se soustředí na jednoduché/použitelné webové a mobilní aplikace pro klienty.

Seminář pořádají Unie grafického designuHub Praha.

Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč, členové UGD mají vstup zdarma. Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

http://prague.the-hub.net/public/spaces.html

http://www.uniegd.cz/seminare

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Toto video je k dispozici jen pro členy UGD.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi