MEET CZECH DESIGN PŘEDSTAVÍ PŘÍBĚHY ČESKÉHO DESIGNU

Publikoval dne 5. 9. 2014, 13:01 v kategorii Aktuality

Poznejte příběh českého designu a vydejte se do míst, kde se vám představí ve svých rozličných podobách. Zlín se pyšní botami, architekturou a mladými talenty,...

Poznejte příběh českého designu a vydejte se do míst, kde se vám představí ve svých rozličných podobách. Zlín se pyšní botami, architekturou a mladými talenty, v Novém Boru mistrně ovládají práci se sklem, Mladá Boleslav dává tvář motorům na kolech, Brno vládne grafickému designu a Praha zastřešuje užitý design, módu i architekturu. CzechTourism tato města propojil do seriálu designových akcí s názvem MEET CZECH DESIGN.

Součástí Meet Czech Designu je bohatý program v kavárnách, galeriích, muzeích, prodejních galeriích, budou probíhat promítání filmů o designu v kině Scala, přednášky dvou významných zahraničních osobností a koncerty na Moravském náměstí. Nedílnou součástí programu je v době od 29. 9. do 4. 10. představení designu v centru Brna.

Výstavy, workshopy, přednášky, představení nového písma, design slideshow, koncerty, divadlo. To vše tvoří jednu velkou mozaiku grafického designu. Poskládat ji lze dle vlastního vkusu na 26. mezinárodním bienále grafického designu Brno, v rámci něhož proběhne i závěrečný díl MEET CZECH DESIGN pořádaný agenturou CzechTourism.

Více informací najdete na webu www.meetczechdesign.cz.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Komentáře

Vložit komentář


Zobrazit KLASICKOU verzi