ČLENOVÉ UGD NA WEBEXPO 2010

Publikoval dne 9. 9. 2010, 17:49 v kategorii Aktuality, Tiskové zprávy

Unie grafického designu se stala partnerem WebExpo 2010, největší české konference o webu. Letos se koná potřetí od 23. do 25. září v areálu České zemědělské univerzity v Praze.

V rámci programu vystoupí i členové UGD: v pátek 24. září v bloku od 16.15 bude přednášet Jakub Krč na téma typografie v elektronických médiích, v bloku od 17.45 vystoupí Lukáš Veverka a Petr Skala s příspěvkem Kreativní×Efektivní. V rámci sobotního bloku od 10.00 bude přednášet Jiří Sekera na téma „Vzory: dobrý sluha, ale špatný pán“.

Co je WebExpo?

WebExpo má široký záběr: programování, design, marketing, business, management. Samozřejmě všechno se více či méně týká webu.

Design Room do které bych Vás chtěl jako přednášející(ho) pozvat je zaměřena na kodéry, grafické designéry i programátory se zájmem o  použitelnost i dobrý design vůbec.

Nemá tedy jít o přímou konkurenci specializované konference o UX nebo grafickém designu.

Na letošním WebExpu chceme být pokud možno praktičtí a motivační, chceme aby se aspoň trochu změnilo to, jak se u nás weby dělají, ukázat, že dělat lepší weby není tak těžké a motivovat účastníky k tomu, aby to, co na konferenci viděli, aspoň zkusili použít.

Více informací o celé akci najdete na webu http://webexpo.cz.

(Aktualizováno 13. 9. 2010)

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Komentáře

Vložit komentář


Zobrazit KLASICKOU verzi