Pozvánka na 46. seminář:

MODEROVANÁ DISKUSE
46. SEMINÁŘ UGD: SPRÁVA ZAKÁZEK
IMPACT HUB PRAHA 22. 4. 2015, 19:00

46. seminář je zaměřen na správu zakázek v grafických studiích. Kromě krátké prezentace pěti různých softwarových nástrojů bude mít akce charakter moderované diskuse. Jaký systém správy zakázek používáte vy?

Na semináři vystoupí zástupci těchto převážně českých produktů, každý z nich bude mít přesně 12 minut na představení svého řešení pro správu zakázek.

easyJob

Navigo3

Projektově.CZ

Synopsis

TaskPark

Poté bude následovat moderovaná diskuse, ve které vyzveme účastníky, aby se podělili se svými zkušenostmi a případně doporučili jiná řešení pro správu zakázek. Smyslem akce je vyměnit si zkušenosti, aby práce v grafickém studiu probíhala bezproblémově od přijetí nové zakázky, její management, fakturaci a archivaci.

Seminář je určen grafickým studiům i jednotlivcům, kteří mají chaos v zakázkách nebo by chtěli vylepšit stávající systém či přejít na online správu zakázek.

Diskuse bude vedena srozumitelně, seminář je proto vhodný i pro začátečníky a studenty.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
https://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi