Pozvánka na 35. seminář:

TOMÁŠ MÜLLER + VLADIMÍR STREJČEK
35. SEMINÁŘ UGD: FOTOGRAFICKÁ POSTPRODUKCE
IMPACT HUB PRAHA 30. 1. 2014, 19:00

35. seminář UGD je zaměřen na fotografickou postprodukci. Cílem semináře je představit tuto disciplínu a možnosti, které dnes tento obor nabízí. Návštěvníci se také seznámí se základními termíny (např. photomontage, retouch, matte painting, CGi, collor grading).

Tomáš Müller ukáže několik příkladů realizovaných zakázek, na kterých popíše různé metody, které ve své práci používá. Zároveň poodhalí, jaké jsou současné trendy fotografické postprodukce a kam se obor ubírá. Vladimír Strejček bude vizuálně komentovat dění na pódiu, tento experiment budete moci sledovat na samostatném promítacím plátně.

Seminář je určen grafickým designérům, reklamním tvůrcům či vydavatelům, kteří se zajímají o úpravu a retuše fotografií a vytváření komplexních vizuálních motivů.

Tomáš Müller (Temüjin) je nezávislý odborník na fotografickou postprodukci, který spolupracuje s agenturou DRAWetc.

Vladimír Strejček je jeden z nejúspěšnějších českých ilustrátorů a kreslířů, který v roce 2002 založil ilustrátorské studio DRAWetc.

DRAWetc. je vizuální ateliér zaměřený na fotorealistickou retuš, ilustrace, storybordy, fotografickou postprodukci, komiks, animaci ad.

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 1. patro, Praha 5 — Smíchov. Vstupné je 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD mají vstup zdarma.

Tento seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním. Dosavadní záznamy najdete na YouTube.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Impact Hub Praha nebo Brno.
http://unie-grafickeho-designu.cz/seminare
http://www.hubpraha.cz
http://www.hubbrno.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Video ze semináře

Seminář již proběhl, videozáznam se zpracovává.

Mapa

Mapa


Zobrazit KLASICKOU verzi